2017-2018 Ev Dekorasyonu Trendleri

2016 ve 2017 sezonunun iç mekan dekorasyonu renk alternatiflerini merak eden kişiler için adeta müjde gibi bir...
2017-2018 Ev Dekorasyonu Trendleri

2016 ve 2017 sezonunun iç mekan dekorasyonu renk alternatiflerini merak eden kişiler için adeta müjde gibi bir haber verilebilir. Bu sezonun dekorasyon renklerinin çok beğenileceği de söylenebilir. Zira evinize adeta bahar gelecektir. Pembeler, maviler ve özellikle de griler sıkça görülecektir. 2017 Ev Dekorasyonu Trendleri arasında yer alan bu renkleri kendi mekanlarınızın dekorunda kullanabilirsiniz.

Mavilerle denizin esintisini evinize getirebilirsiniz. Aynı şekilde pembelerle asaleti, masumiyeti ve romantizmi evinize taşıyabilirsiniz. Grilerle şıklığı, modernliği, şehir stilini ve sadeliği evinizde görmeniz de mümkün olacaktır. Bu sezonun yani 2017 Dekorasyon Renkleri arasında bulunan seçeneklerin hangisini tercih ederseniz mutlu olabilecek, kendinizi çok daha huzurlu hissedebilirsiniz. Daha hevesli, daha kararlı, daha samimi ve daha başarılı bir sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu sezonun ev dekorasyon renklerini daha pek çok renkle kombin etmeniz mümkündür. Renkleriniz griler gibi soğuk bir tondan oluşuyorsa eğer bu renkleri sıcak renklerle kombin edebilirsiniz. Böyle nötr duruş elde edebilirsiniz. 2017 Ev Kombinleri arasında yer alan belirli seçenekleri değerlendirerek sizler de bu sezonun mobilya trendlerine uyum sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ