2017 Amerikan Mobilya Modelleri

Çoğu zaman filmlerde ve dizilerde gördüğümüz Amerikan stili ev dekorasyonlarına özeniriz ve aynı görünümü kendi evlerimizde de...
2017 Amerikan Mobilya Modelleri

Çoğu zaman filmlerde ve dizilerde gördüğümüz Amerikan stili ev dekorasyonlarına özeniriz ve aynı görünümü kendi evlerimizde de yaşatmak isteriz. Rahat, sıcak ve samimi bir görünüm yakalayan bu mobilyalar klasik bir Amerikan ailesinin evini bizlere sunuyor.

Amerikan tarzı dekorasyon örneklerine baktığımızda gözümüze çarpan en önemli detay renk uyumu oluyor. Açık ve koyu renkte yapabileceğiniz kumaş seçimleriyle dekorasyonunuzda modernliği yakalayabilirsiniz. Eski ve yeni eşyalarınızı kullanabileceğiniz bu stilde en önemli özellik rahatınıza göre dizayn edilmiş olmasıdır. Büyük geometrik koltuklar, koltuklara uygun canlı renklerde perdeler, büyük aydınlatmalar ve tv üniteleri Amerikan stili mobilyanın vazgeçilmezleri.

Eski mobilyalarınızı da bu yeniliğe katabilir, canlı renklerde kumaşlarla kaplayarak yepyeni bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Fazla eşya kullanmayarak hem ölü alanlardan kurtulmuş olacaksınız hem de modern ve sade bir görünüm yakalayacaksınız. Rahatlığın ve kullanışlı olmanın önemli olduğu bu stilde az eşya ile istediğiniz ferah dekorasyona sahip olabilirsiniz. Rengârenk eşyalarla evinize masalsı bir hava katabilirsiniz. Duvarlarınızı klasik bir renk yerine sıra dışı ve mobilyalarınıza uygun bir renkte boyamanız uygun olacaktır.

Tabii ki duvarlarınızı süslemek için modern detaylarda tablolar, misafirlerinizle anılarınızı paylaşabileceğiniz fotoğraflarınızın olduğu çerçeveler bu stilin olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Sehpalarınızda veya masanızda kullanabileceğiniz modern sanat eserleri bu stili yaşatmanın en zevkli yönlerinden biri.

Dekorasyonunuzda rahat, modern, sade ve kullanışlı detaylar kullanmaktan yanaysanız Amerikan stili mobilyalar sizlerin ruhunu yansıtıyor. Son zamanlarda fazlasıyla karşılaştığımız bu stil daha birçok eve gireceğe benziyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ