2017 Ankastre Mutfak Dolabı Modelleri

Yeni model ankastre mutfak serilerini incelemeden evinizde değişiklik yapmayın. Yeni nesil teknolojiler ile şık ve estetik tasarımlar...
2017 Ankastre Mutfak Dolabı Modelleri

Yeni model ankastre mutfak serilerini incelemeden evinizde değişiklik yapmayın. Yeni nesil teknolojiler ile şık ve estetik tasarımlar kullanıcılar ile buluşuyor. Ankastre mutfak dolabı serilerinde bunlardan bir tanesidir. Daha ufak alanlarda tutun da geniş mekanlara kadar tasarımlar sunulabiliyor. Kişiye özel mutfak dolabı sayesinde daha harika modeller sunuluyor. Peki gerçek anlamda hazır mutfak dolabını tercih etmek yerine özel mutfak dolabı yaptırsanız daha mı maliyetli olur ? Tabi burada bütçeniz doğrultusunda bir karar vermeniz sizler için en isabetli olanı olacaktır.

2017 Ankastre Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Modeller ve fiyatlar ürüne göre değişmektedir. Fiyat belirlenmesinde en büyük etken ürünün kalitesi ve işçiliğidir. Mutfak dolabını tasarlarken dikkat edilmesi gereken noktalara değinirsek; ölçülerin düzgün ve hatasız alınması, mekana uygun bulaşık makinesi yerinin açılması varsa mikro dalga fırın vs. aksesuarlarının yerinin ayarlanması gibi sıralayabiliyoruz.

Ufak mutfaklar için ankastre modelleri ise mutfak dolabının boyutuna göre ayarlamaktadır. Büyük yapı marketleri başta Tekzen, Koçtaş ve Media markt gelmektedir. Ufak mekanlar için güzel çözümlerin adreslerini mutlaka ziyaret edin. Eminiz ki evinize uygun modelleri seçebileceksiniz.

Ayrıca fiyat aralığına baktığımız zaman sadece ankastre setler bin TL’den başlarken mutfak dolabı + ankastre set maliyeti ortalama 4 bin TL tutuyor. Tabi burada ki rakamlar asgari seviyededir. Ürünlerin kalitesi ve işçiliğe göre fiyatlar yükselmektedir. Sonuç olarak evinize böyle bir model düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden hem fiyat hemde model araştırmasına çıkın. Fiyat listesinde ürünleri kalite kalite sıralayın ve arada ki farka siz karar verin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ