2017 Asma Tavan Modelleri

Üst döşemelere askı sistemiyle tutturulan, ahşap ya da metal iskeletin üstüne vida aracılığıyla farklı malzemelerden levhaların birleştirilmesi...
2017 Asma Tavan Modelleri

Üst döşemelere askı sistemiyle tutturulan, ahşap ya da metal iskeletin üstüne vida aracılığıyla farklı malzemelerden levhaların birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan tavan sistemine, asma tavan adı verilmektedir. 4 m genişliğe kadar ufak alanlarda herhangi bir şekilde askı sistemi uygulanmadan, konstrüksiyonun yalnızca yan duvarlara sabitlenmesiyle de asma tavan uygulamaları gerçekleştirilebiliyor. 2017 Asma Tavan Modelleri arasından sizler de kendi zevkinize ve mekanınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca asma tavan sistemleri; tavanda bulunan tesisatın görüntü kirliliğini yok etmek, ev ve ofislerin hem ısı hem de ses yalıtımını sağlayabilmek amacıyla taş yünü, alçıpan ve metal gibi malzemelerden tavanların altına uygulanan dekoratif bir yapı elemanı olduğu da söylenebilir. 2017 Asma Tavan Fiyatları arasından uygun bir model seçerek bu işlemleri güvenilir bir şekilde elde edebilirsiniz.

Betonarme, çelik ve ahşap sistemlerine kolayca uygulanabilen bu sistemleri evinizin dekorasyonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri hakkında net ve doğru bilgiler elde ederek sizler de tavan sistemi seçiminizi belirlediğiniz kıstaslar doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Hürdoğan says:

    banyo bir evin en güzel yeridir. güzel modeller teşekkürler

  2. Mertel says:

    banyo için harika olmuş

BİR YORUM YAZ