2017 Buzdolabı Sticker Modelleri

Zamanın değişmesi ile ev dekorasyonu ve yaşam alanları da değişiyor. Bu değişimden mutfak en büyük payı alıyor....
2017 Buzdolabı Sticker Modelleri

Zamanın değişmesi ile ev dekorasyonu ve yaşam alanları da değişiyor. Bu değişimden mutfak en büyük payı alıyor. Birbirinden güzel yemek masaları, dolaplar, küçük kitaplıklar ve televizyonların dahil edildiği mutfaklar yemek yemenin yanı sıra okumak ve sohbet etmek için de kullanılıyor. Bu yüzden de artık tüm eşyaların daha estetik ve gözü yormayacak şekilde olması ve yerleştirilmesi gerekiyor.

Siz de mutfağınızda bir değişim yapmak istiyorsanız buzdolabı modellerine mutlaka göz atmalı ve birini seçmelisiniz. 5 ayrı göz alıcı tasarımı ile son derece estetik ve şık modellerden büyük çiçek deseni ile mutfaklara farklı bir hava getiriyor. 800 litrelik iç hacmi bulunan ürün anti bakteriyel özellikli. Sebze ve meyvelerin çürümesini önlemek amacı ile geliştirilen vakum ve nem koruyucu gözleri, mini barı, su ve buz sebili gibi birçok özelliği bulunuyor. Buzdolabının buz yapıcı kısmı dondurucuda değil kapının içinde. Böylece dondurucu kısmından %15 yer tasarrufu yapılmış.

Koku giderici özelliği ile kötü kokulara son veren buzdolabının nem koruyucu gözleri de bulunuyor. Sıra dışı tasarımlardan hoşlanıyorsanız mutfaklarda çok rastlanmayan bir renk olan siyah GC-P217LGBJ modelini tercih edebilirsiniz. Bir çekmecesinde -3, -1 ve 4 derece arasında 3 farklı sıcaklık ayarı yapılabilen buzdolabı, icebeam kapı soğutma sistemi ile her noktasında eşit soğukluk sağlıyor. Hem bütçe hem de hacim açısından daha küçük bir ürün için GC-L207BSRV tercih edilebilirsiniz. ACM kaplamalı, 506 litreklik iç hacmi bulunan ürünün linear kompresör ve nem koruma gözü bulunuyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ