2017 Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

Çalışma masası günümüzü onunla geçirdiğimiz nadir eşyalarımızdan biridir. Çalışmalarımızı her nerede yaparsak yapalım, uzun saatler birlikte olacağımız...
2017 Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

Çalışma masası günümüzü onunla geçirdiğimiz nadir eşyalarımızdan biridir. Çalışmalarımızı her nerede yaparsak yapalım, uzun saatler birlikte olacağımız bu eşyamız bize de hitap etmelidir. Rahatlığı, kullanılabilirliği ve modeli huzurlu ve minimum yorgunlukla günü atlatabileceğimiz tarzda olmalıdır. Bununla beraber satın alınacak çalışma masası, fiyatlarıyla da cazip olmalıdır.

Her bir çalışma masası, modeline göre farklı fiyat aralığına sahiptir. Aynı zamanda tek kişilik, 2 kişilik, 3 ve 4 kişilik modellerle çok kişilik modeller diye seçeneklere ayrılmıştır. Tabi bu seçeneklerle de fiyatlar, kişi sayılarına göre değişmektedir. Alacağınız model sade ve küçük bir model ise, muhtemelen tek kişilik olacaktır ve bu tarz çalışma masası fiyatları, 150 ile 350 TL. arasında değişmektedir. 2 kişilik ofis çalışma masaları, modellerine göre 500 ile 1500 TL. fiyat aralığındadır. 3 ve 4 kişilik çalışma masası fiyatları ise 1200 ile 3000 TL. arasında değişen fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Çalışma masası fiyatları, günümüz ortamındaki rekabet sonucunda oldukça uygun hale gelmiştir. İstediğiniz model ve büyüklükteki çalışma masaları, ulaşabileceğiniz her türlü kolaylığı sağlayan fırsatlarla mağazalarda bulunmaktadır. Kişi sayısına göre değişen bu modeller aynı zamanda da markalara göre fiyatlara ayrılmıştır. Çalışma masası fiyatları, kocaman bir katalog halinde size en uygun olan tarzda düzenlenmiştir. Bu seçimlerden birinin mutlaka size uygun bir model olacağını düşünüyoruz. Sizi bekleyen çalışma masasını almak için daha fazla beklemeyin. Fırsatlarla dolu online mağazalardaki gezintinize başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Tolga says:

    Tek kişilik çalışma masaları yerine en az 2 kişilik çalışma masası tercih edilmeli. Özellikle ev ortamında odanın büyüklüğü yeterli ise konforlu bir şekilde çalışmak için en az 2 kişilik masa daha uygun olacaktır. Sizin de açıklamalarınızda belirttiğiniz gibi her masa modeline göre farklı fiyata sahip. Özellikle kullanılan ağaç modeli ya da işçilik fiyatı ciddi şekilde değiştirebiliyor. Ortalama olarak 1.000 TL’ye iyi bir çift kişilik çalışma masası alınabilir. Paylaşım için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ