2017 Dekorasyon ve Mobilya Fikirleri

Dekorasyon kişiden kişiye değişen bir bileşendir. Mobilya ise toplum tarafından kabul görmüş kaliteli, estetik ve gösterişli ürünler yer almaktadır. Dekorasyon ve mobilyanın buluşmasıyla ortaya harika ev dekorasyonlarını çıkacaktır. 2017 dekorasyon ve mobilya fikirleri başlığından esinlenerek sizlere başka yerlerde görmediğiniz modelleri sunacağız. Evinize ışık ve ilham kaynağını olmasını düşündüğümüz modelleri konumuz sonunda inceleyebilirsiniz.

Evi bölümlere ayırın

Bütçenizi belirleyerek evinizi bölümlere ayırın. Hangi taraftan başlamak istiyorsanız o mekanın eksiklerini yazınız. Bu yazımızda mutfak ve salon dekorasyonu üzerine daha fazla bilgiler ve ipuçları vereceğiz.

Mutfaktan başlamak gerekirse, bayanların en çok vakit geçirdikleri mekanların başında gelmektedir. Göz alıcı renkleri bir kenara bırakın. Daha sade ve gösterişli tonları kullanmaya özen gösterin. Mekanın havasını sadece duvar renginiz değil, mutfak dolabınız ve diğer tamamlayıcı ürünleri ile süsleyin. Halı ve perde ile mutfağınızı eksiksiz olarak dekorasyona hazır edin.

2017 gri koltuk takımı modelleri

2017 gri koltuk takımı modelleri

Salon dekorasyonu için önemli noktalar

Salonların insanların vakitlerinin çoğunlukla geçtiği yerler arasındadır. İçerisinde genellikle televizyon, perde, halı, koltuk takımı, ünite, yemek masası ve tamamlayıcı diğer aksesuarlar gelmektedir. Bu ürünleri biri veya bir kaçı yoksa oturduğunuz mekanınız tamamen boş kalacaktır. Gelin sırasıyla seçimimizi yapalım.

Mekanın büyüklüğüne göre oturma grubu veya köşe takımı kullanabilirsiniz. Burada tercih edeceğiniz renkler halı ve perde ile uyumlu olması gerekir. Sizlere fikir vermesi amacıyla 2017 koltuk takımı ve 2017 oturma odası modellerini kesinlikle inceleyiniz.

Duvar renginin almış olduğunu mobilya grubu ile uyum içinde olmasıdır. Açık ve sade renkler bu senenin moda renkleri arasındadır. Tamamlayıcı ürünleri asla atmayın. Örneğin avize ve aplik bir mekanın tamamlayıcı ürünleri arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ