2017 Dış Cephe Dekorasyon Modelleri

Çoğunlukla dekorasyon deyince akla ilk olarak ev ya da bahçe dekorasyonu gelmektedir. Bunun dışında ev dışı dekorasyonu olarak adlandırdığımız merdivenlerin dekorasyonu da dekorasyonda önemli yer tutmaktadır. Ev içinde ya da dışarısında yer alan merdivenler, dekorasyonu tamamlayan unsurlardan bir tanesidir. Merdivenlerin dekorasyonu göze hitap ettiği kadar fonksiyonelliği de göz önünde bulundurulmalıdır. Ev dış dekorasyonunda ya da iç dekorasyonunda kullandığınız merdivenlerin ahşap olması, mobilyalara uyum gösterdiğinden tercih edilmektedir. Bunun yanında evinizi klasik ahşap merdivenlerin yanında çeşit renk ve tasarıma sahip merdivenlerle evinizde fark yaratabilirsiniz.

Apartman dış cephe modelleri

Evinizde çocuk ya da yaşlı birilerinin olması, merdiven tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Günümüzde sıradan döner merdiven ya da düz basamaklı olarak tercih edilen merdivenlerden ziyade farklı mimari tasarımlar da getirilmektedir. Merdiven seçiminde kaymaz mobilyalardan tercih edilmesi gerekmektedir.

Merdiven tasarımlarında mozaik yapıda, değişik stil ve dalgalı yapılarda merdiven stilleri yapılabilmektedir.

Çalışma ofisleri de dekorasyonun ön plana çıkarıldığı alanlardan bir tanesidir. Değişik mobilya türleri ile çalışma masalarından arşiv odasına kadar farklı ihtiyaçlara göre değişik tarzlarda dekorasyon örneklerini bulabilmek mümkün. Ofis dekorasyonunda ilk yeri belirlenecek olan eşyanız, çalışma masasıdır.

Işığın geldiği yönü dikkate alarak, masanızın konumunu ayarlayabilirsiniz.  Ofisinizde değişik tarzda kanepeler kullanabilirsiniz. Ancak mümkün olduğunda az detay bulunmalıdır. Fazla detay, gözü yoracağı gibi dikkatinizi çabuk dağıtır.

Sayabileceğimiz daha birçok unsur, ofis dekorasyonun da önemli yer teşkil eder.

En güzel dış cephe görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ