2017 Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtları evin havasını değiştirir. Özellikle modern ve canlı malzemeler evinize değer katacak. Ancak son yıllarda yeniden...
2017 Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtları evin havasını değiştirir. Özellikle modern ve canlı malzemeler evinize değer katacak. Ancak son yıllarda yeniden eski popülerliğine kavuşmaya başladı. Bunun sebebi olarak kimi tasarımcılar eskiye dönüş diye yorum yapmakta ancak yeni nesli duvar kağıtları da teknolojiden ve modern tasarımlardan nasiplerine düşeni almış gibi görünüyor.

Piyasada çok değişik duvar kağıdı modelleri bulabilmek mümkün her zevke uygun eski klasik tarz duvar kağıtlarından yeni ve modern çizgiler taşıyan duvar kağıtlarına kadar bulabilirsiniz. Örneğin mutfağınız için çok güzel meyve resimleri olan veya ilginç tasarımlar çok büyük bir elma, muz veya başka herhangi bir meyve sebze resmini bulabilmeniz mümkündür.Duvar kağıdı modelleri son yıllarda bu şekilde son derece gelişti.

Her zevke ve odaya uygun duvar kağıtlarını zevkinize göre seçerek eskisine nazaran daha kolay bir şekilde evinizde kullanabilir ve evinizin eskisinden daha şık ve güzel, havalı görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Duvar kağıtlarında son teknolojiler uygulanmakta olup bazı duvar kağıtlarında kabartmalar bile kullanılmaktadır. Mesela çocuğunuzun genç odasına büyük bir rüzgar sörfçüsünün resmini duvar kağıdı olarak kaplatabilirsiniz.

Bu şekilde oturma odasına da hoşunuza giden ve mobilyalarınız ile renk ve ahenk içinde uyumlu olabilecek başka figürler seçebilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak mümkün ama burada önemli olan seçeceğiniz duvar kağıdının mobilyalarınız ve evinizin genel ortamı ile uyum içerisinde olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ