2017 En Güzel Daire Dekorasyonları

Ev dekor adına profesyonel isimlerden yardım almak istemez misiniz ? Evinizin dekoru aldığımız eşyalar arasındaki uyum ve...
2017 En Güzel Daire Dekorasyonları

Ev dekor adına profesyonel isimlerden yardım almak istemez misiniz ? Evinizin dekoru aldığımız eşyalar arasındaki uyum ve eşyaların evinizin içindeki duruşu para ile satın alamayacağınız güzellikler arasındadır. Sizlere vereceğimiz tavsiyeler üzerine evinizin havasını birkaç küçük değişiklikle bile değiştire bilmeniz mümkün herkes evinin şık ve düzenli görünmesini ister misiniz ? Bu anlamda devreye ev dekorasyonu giriyor.

En güzel daire dekorasyonları

Öncelikle evinizde yapacağınız değişikliklerde eşyaların boyut olarak uygunluğu ile işe başlayabilirsiniz. Küçük bir odanız varsa bu odanın rengini daha açık tonlara boyayarak alanı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Aynı şekilde tercih edeceğiniz oturma takımının ayaklarının yerden yüksek olması zemini daha geniş gösterecektir. Küçük olan evinizde duvara büyük tablolar asmanın mantıksız olduğunu belirtmek isteriz.

Seçeceğiniz aksesuarlarda son derece dikkatli olmalısınız aksesuarlarını güzelleştirmeye çalıştığınız evinize tuhafiyeci dükkanına çevirmeyin. Eviniz büyük ve geniş de diğerlerinden daha şanslısınız duvar rengi konusunda istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Fakat eşyaları ile arasındaki uyuma dikkat edin. Evinizdeki renk uyumu en az eşya seçimi kadar önemlidir. Bunun için sürekli birbirini tekrar eden renkleri kullanmak yerine bazı pastel tonlarının kullanmayı deneyebilirsiniz.

Ev dekorasyonu stüdyo daire

Konumuzun içerisinde bulabileceğiniz resimlere göz attığımız zaman lüks daire dekorasyonları ve stüdyo daire dekorasyonları karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden güzel harika tasarımlara gelin birlikte bakalım. Ufak daireleri dekore ederken dikkat edeceğimiz noktalar arasında yukarıda belirttiğimiz hususlar yer almaktadır. 1+1 daire dekorasyonları, 2+1 daire dekorasyonları ve 1+0 daire dekorasyonları bu kategori içerisindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ