2017 En Güzel Salon Modelleri

2017 senesine girdiğimiz şu günlerde sizler için hazırlamış olduğumuz salon dekorasyon modellerini inceleyeceğiz. Öncelikle salon bir evin...
2017 En Güzel Salon Modelleri

2017 senesine girdiğimiz şu günlerde sizler için hazırlamış olduğumuz salon dekorasyon modellerini inceleyeceğiz. Öncelikle salon bir evin olmazsa olmaz mihenk taşları arasında yerini almaktadır. Salon dekorasyonunda bu nebze önemlidir. Çünkü insanlar misafirlerini ağladıkları mekanlar olarak bilinmektedir. Salonlarının kendine göre büyük veya küçük ebatlı olması dekore ederken ilk bakılacak şartlar arasındadır. Küçük salonlarda eşyaların fazla olması dekorasyonu zorlaştıracak ve yaşam alanını dağıtacaktır. Siz de burada vereceğimiz resimler içerisinden kare dikdörtgen küçük ve geniş salonlara ait örnekleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İnsanlar günün stresini bir kenara bırakıp güzel yaşamın kapılarını aralamak için kendilerini özel mekanlarını olması gerekmektedir. Modern salonlar aradıkları yerlerin başında gelmektedir. 2017 en iyi salon modellerine konumuzdan ulaşabilir. Peki bir salondan beklentiniz nedir ? Salon dekorasyonu nasıl yapılır ? Mimarlar aracılığıyla dizayn edilen bu salonlara 2017’nin en iyi salonları diyebiliriz. (Aşağıda örnek görseller yer almaktadır.)

Küçük salon dekorasyon fikirleri

Küçük salonlar bazen sorun olarak görünse de genellikle dekorasyon yapılması zordur. Fakat zor olması yapılamayacağı anlamı taşımamaktadır. Her şeyden önce ufak düzenlemeler yapılması ve mekanın aydınlatılması ilk sırada yer almaktadır. Aynı şekilde dikdörtgen salon dekorasyon örnekleri de bunlar gibidir.

Salon dekorasyon ürünleri

  • Aydınlatma (aplik, abajur, asma tavan)
  • Duvar rengi (boya, duvar kağıdı)
  • Mobilya (Koltuk takımı, köşe takımı, yemek takımı, orta sehpa)
  • Diğer (Halı, perde, ayna, tv ünitesi)

2017 Modern ev dekorasyonları nasıl olmalı der iseniz ? İşte yukarı belirttiğiniz ürünler bir salonun bileşenleridir. Bunlar olmazsa salon dizaynı eksik olur. Tabi bunların seçimi de önemlidir. Aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ