2017 En Lüks Ev Dekorasyon Modelleri

En lüks ev dekorasyonları ile buluşmak için doğru adrestesiniz. Herkes evinin şık ve güzel görünmesini ister. Bunun...
2017 En Lüks Ev Dekorasyon Modelleri

En lüks ev dekorasyonları ile buluşmak için doğru adrestesiniz. Herkes evinin şık ve güzel görünmesini ister. Bunun için küçük bütçelerle büyük değişimler yapmayı hedefleyen için uzman isimlerden sizlere tavsiyelerde buluşacağız. Evinizin lüks  ve gösterişli olmasını istiyorsanız boyutuna göre eşya seçiminde dikkat etmemiz gerekiyor. Öncelikle salon dekorasyonundan başlayalım. Evin en çok kullanılan bölümleri arasındadır. Misafirlerin ağırlandığı ve günün büyük bir bölümünün geçirildiği salonda şıklık ve gösterişli ön planda tutmalısınız.

Lüks modern ev dekorasyonu

Oturma grubunuz, mobilyalarınız, halılarınız ve perdeleriniz arasındaki uyumu yakalamanız kullanacağınız aksesuarlarında salonumuzu bozmadan tamamlamasına dikkat edin.  Perdelerde kullandığınız fonlar ile oturma grubunuzu pastel tonlarında tercih etmeniz mobilyalarınızın ise daha açık tonlarda olması 2017 modasını yakalamanızı sağlayabilir.

Bu sene daha çok pastel tonların perde ve koltuklarda kendini göstereceğini söyleyebiliriz. Halı seçiminde de dikkatli olmalısınız. Açık renkler kullanmanız avantaj gibi görünse de uzun yıllar kullanmayı düşündüğünüz hali ve perdeleriniz de temizlik açısından dezavantaj oluşturuyor. Kiri ve lekeleri belli etmeyen kumaşlardan tasarlanmış halı koltuk takımı seçimleriniz sizleri her zaman kurtaracaktır . Evinizin dekorasyonunda şıklığı ve güzelliği düşündüğünüz kadar kullanılabilinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ