2017 Evidea Halı Modelleri

Güneş ışığı almayan yerlerde sıcak tondaki halıları tercih ederek samimi bir ortam elde edilirken, mavi ya da yeşil tonlardaki halıların yatıştırıcı bir atmosfer yarattığı söylenebilir. Açık renk tonları, odanızı çok daha geniş gösterebilirken, koyu renkteki tonlar sıcak bir atmosfer sağlamaktadır. 2017 Evidea Halı Modelleri arasından seçim yaparken buna dikkat etmelisiniz.

Yoğun trafikte kalan giriş bölgesi gibi alanlarda da koyu renk tonlarını tercih ederek halıların kir ve lekeleri saklaması mümkün olabilir. 2017 Halı Modelleri tercihi, odalarınızda çeşitli etkiler yaratabilmek açısından önemlidir. Bu tür etkenler sıcaklık, soğukluk ve ferahlık gibi detaylardır. Üstelik halılarda tercih edilen renk tonları, zemini ne denli vurgulamak istenirse onunla ilgilidir.

Evin zeminini dekorasyon içerisinde öne çıkmasını istemiyorsanız eğer halınızı desensiz ve nötr renklerde tercih etmelisiniz. Böylece evin mobilyaları daha fazla öne çıkmış olacaktır.

Mobilyaların yeteri kadar dikkat çekici olmadığına ve tüm dikkati zemine yöneltmek gerektiğine inanıyorsanız, halınızın desenli ve açık renkli olması gerekir. 2017 Evidea Halı Fiyatları öğrenirken halıların bu tür detaylarına da dikkat etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ