2017 Fon Perde Modelleri

Bir evin dekorasyonu yapılırken aksesuar ve mobilyalar kadar önemli ayrıntılardan biri de perde seçimleridir. Perde tercihlerinizde de...
2017 Fon Perde Modelleri

Bir evin dekorasyonu yapılırken aksesuar ve mobilyalar kadar önemli ayrıntılardan biri de perde seçimleridir. Perde tercihlerinizde de hem pencere yapınıza, hem de dekorasyon tarzınıza uyumlu perdede seçim yapmak gerekecektir. Zira pencerenizin yapısal durumu, 2017 Fon Perde Modelleri seçimlerinizde son derece önemlidir. Yere kadar uzanmış camlar, Fransız balkon yapıları, geniş ve yüksek ya da giyotin pencere yapıları, açılabilir kanatlar ve balkon kapısı seçenekleri perde tasarımlarında önemli detaylardadır.

Örnek olarak açılabilir kanatla tavan arasında yeterince pay olmayan pencerelerde de katlamalı perde uygulanmaması gerektiği belirtilebilir. Pencere üstüyle tavan kısmı arasında bulunan minimum 30 ila 35 cm pay aralığı da unutulmamalıdır. 2017 Fon Perde Fiyatları kapsamında yer alan seçenekleri sizler de değerlendirirken bu detayları unutmamalısınız.

Yere kadar olan camlarda katlama perdeler yerine Japon ya da kumaş perde tercihi yapılması daha doğru olacaktır. Odaların boyutları ile doğru orantıda görülmeyen pencereleri de dikkate almalısınız. 2017 Fon Perde Çeşitleri seçeneklerini değerlendirirken odanızın ölçülerini göz önüne almanız en doğru işlem olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ