2017 İkea Halı Modelleri

Odalarınızda istediğiniz ortamın sağlanması konusunda şüphesiz renklerin etkisi son derece fazladır. Kuzey ve doğu yönündeki kültürlerde ılık...
2017 İkea Halı Modelleri

Odalarınızda istediğiniz ortamın sağlanması konusunda şüphesiz renklerin etkisi son derece fazladır. Kuzey ve doğu yönündeki kültürlerde ılık renklerin kullanım oranı çok daha fazla düzeydedir. Güney ve batı yönlerinde ise soğuk renk tonlarının tercihi net bir şekilde dikkat çekecektir. 2017 İkea Halı Modelleri arasında da bu renklerin mevcut olduğu söylenebilir.

Odanıza daha ılık bir ortam kazandırabilmek için portakal rengi, sarı ya da mavi tonlarındaki kırmızılar gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Odanızın daha soğuk etkilerde olmasını istiyorsanız sarımsı yeşiller ya da mavi tonlarında renkleri rahatlıkla seçebilirsiniz. 2017 Halı Modelleri kapsamında bu tür renklerin kullanımı da mevcut durumdadır. Sizler de seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Odanızın diğer odadan baktığında gözükmesi iki ayrı alternatif sunmaktadır. Bu odalar ortak renk tonları kullanılıp bağlanabilir ya da çeşitli renk tonlarıyla dekore edilip birbirlerinden ayrılabilir. İki ayrı odanın zeminlerinde kullanılan halıların farklı olması aslında ayrı ortamlar yaratmak için idealdir.

Sizler de 2017 İkea Halı Fiyatları araştırarak bütçenize uygun farklı renk halıları tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ