2017 Kırmızı Banyo Dekorasyonu

Kırmızı genellikle aşkın ve sevinin rengi olarak tanımlanmaktadır. Yüzyıllardır kırmızı renk bir bayan için vazgeçilmez olmuştur. Evinin,...
2017 Kırmızı Banyo Dekorasyonu

Kırmızı genellikle aşkın ve sevinin rengi olarak tanımlanmaktadır. Yüzyıllardır kırmızı renk bir bayan için vazgeçilmez olmuştur. Evinin, aracının, kıyafetlerinin, mobilyalarının içinde mutlaka bir kırmızı bulunmaktadır. Bugün sizler için evimizin en özel yeri olan, vakit geçirdiğimiz ve kendimize zaman ayırıp şımarttığınız banyolarımızda kırmızının nasıl bir şıklık yarattığını araştırdık.

Evimizde kırmızı banyo seti, kırmızı banyo dolabı, kırmızı banyo halısı bunun yanında kırmızı banyo fayans modellerini unutmamak gerekir. Kırmızı renk ev dekorasyonunda en güçlü renktir. Kırmızı rengin en güzel yönü her dekorasyon tarzıyla rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır.

En güzel kombinasyonları ise beyaz ve siyahtır. Kırmızıyı banyo dekorasyonunda nasıl kullanırsanız kullanın, içine siyah renk de biblolar, beyaz renk de dekoratif aksesuarlar ve farklı renkte halı ile doğru bir aydınlatma kullanıldığın da inanılmaz sonuçlar alınacağına inanıyoruz.

2017 senesinin kırmızı yer ve duvar karoları ise göz kamaştırıyor. Günümüzde ülkemizde birçok seramik firmasının, mutlaka değişik boy ve ebatlarda bir kırmızı seramik serisi bulunuyor.

Kırmızı banyo boy dolabı

Arzuya göre siyah, gri, beyaz gibi renklerden oluşan karolar ve dolaplar kullanılarak, kırmızı objelerle ve kırmızı halı ve aksesuarlarla da canlandırdığınız bir banyo dekorasyonunda da oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Özellikli de kırmızı vazolar ve kırmızı mumlarda günümüzde banyoların vazgeçilmezi olarak kullanılmakta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ