2017 Koçtaş Halı Modelleri

Açık tonlar, orta tonlar ve koyu tonlar kapsamında yapılan tercihler büyük önem taşımaktadır. Açık renk tonlarının ferahlatıcı bir etki sağladığı gözle görülebilir durumda ortadadır. Koyu renk tonlarının etkisi ise sıcak ve rahatlatıcı niteliklerdedir. Orta tonlardaki renkler ise gölgeler algılarında farklılık yaratmayacaktır. 2017 Koçtaş Halı Modelleri arasından seçim yaparken sizler de bu seçimleri yapabilirsiniz.

Açık renklerin ışığın yansıtma özelliği, ortamı çok daha aydınlık yapabilirken koyu renk tonlarının ışığı emen özelliği odanıza çok daha karanlık bir görünüm sunacaktır. Halı Modelleri bu açıdan kesinlikle incelenmeli ve zevkinize uygun olması halinde tercih yapmalısınız. Orta ton özelliklerinden en önemli olanı ise, bu renkteki halıların daha kolay temizlenebilmesidir.

Beyaz renk tonları kir ve lekeyi direkt olarak gösterirken, koyu renk halı modellerinde tüylenme sonucunda ortaya çıkan tiftikler daha net bir şekilde görünmektedir. Büyük halılar evlerde her daim daha koyu gözükecektir.

Ayrıca 2017 Koçtaş Halı Fiyatları da önemli bir detaydır. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken bütçenize uygun bir halıdan yana olmaya dikkat etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ