2017 Konsol Dekorasyon Fikirleri

Konsol dekorasyonu son derece dikkat edilmesi gereken salon ile uyumu yakalanması zor olan tercihler arasında karşımıza çıkıyor....
2017 Konsol Dekorasyon Fikirleri

Konsol dekorasyonu son derece dikkat edilmesi gereken salon ile uyumu yakalanması zor olan tercihler arasında karşımıza çıkıyor. Siz nereden en çok soru aldığımız bölümü oluşturan hem konsol önü dekor uzman kişilerden aldığımız tavsiyeleri sizlerle paylaşacağız. Konsol önü süsleri salonunuz ile uyum sağlamalıdır yeni gelinler konsol önü iğne oyalarından yapılmış çeşitli el işlerini konsol süsleri ile birlikte kullanılmaktadır. Konsol dekoru kişilerin zevk ve isteklerine göre değişiklik gösterebilir fakat değişmeyen bir gerçek vardır ki, kullandığınız ası ve salonumuz ile bir bütün oluşturması gerekmektedir.

Bunun için sizlere salon modellerini paylaştıktan sonra orada konsol rekorlarını paylaşıyoruz. Örneğin klasik ağırlıklı bir salonda konsol için kullanacağınız aksesuarları daha ağır ve salonun tamamlayıcı nitelikte olması gerekiyor. Kullandığınız salonumuzda kullandığımız pastel tonların aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

Konsol üstü dekorasyonu

2017 yılının en çok kullanılan konsol aksesuarları Osmanlı tuğraları oluşturuyor. Konsol omuzda kullanacağınız aksesuarları salonunuza şıklık ve zerafet kalmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz saldırı konsolun uzun önünde kullandığınız ayna aksesuarları da salonunuzun bir ederi yansıtmalıdır. Yeni gelinlerin daha çok dikkat ettiği bazılarının olmazsa olmaz dediğin el emeklerini de konsol önünüzde sergileyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ