2017 Küçük Banyo Dekorasyon Örnekleri

Küçük banyolar her zaman dezavantajları diye düşünmeyin doğru dekorasyon uygulamaları yapıldığında büyük banyolarda bile daha şık görünen...
2017 Küçük Banyo Dekorasyon Örnekleri

Küçük banyolar her zaman dezavantajları diye düşünmeyin doğru dekorasyon uygulamaları yapıldığında büyük banyolarda bile daha şık görünen küçük banyolara şahit olmuşumdur. Evinizin güzelleşmesini sağlayan tek unsur doğru dekordur. Bu nedenle Sizler ile paylaşacağımız noktalara dikkat etmeniz en büyük kurtarıcınız olacaktır.

İlk olarak küçük banyolarda tercih edeceğiniz duşa kabinin alanı çok dar atmaması kullanışlı olması gerekiyor. Yerden tasarruf etmeyi amaçlıyorsanız oval duşa kabinlerden vazgeçmeniz gerekiyor. Bu nedenle küçük banyo sahipleri kare veya dikdörtgen duşa kabinler ile daha büyük ve kullanışlı hale getirebilir. Daha büyük ve kullanışlı hale getirebilir.

Peki küçük banyo nasıl dekore edilir ? Küçük banyolarda kullanacağınız aksesuarlarında sayılı olması alanın yersiz kalabalık gösterilmesinin önüne geçecektir. Ayrıca seçeceğiniz lavabo musluk başlıkları da küçük banyolarda dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur lavabonun yere yakın olmaması olabildiğince yüksekte bulunması alanı olduğundan daha geniş gösterecektir. Bu nedenle lavabolar çok geniş olmamasına ve yerden olabildiğince yüksekte bulunmasına dikkat edin.

Ayrıca banyonuzda bulunan kirli sepeti ve diğer dolaplar için uzun ve tekbir dolabın kullanılması ile yerden tasarruf edebilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyon Fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ