2017 Küçük Ev Dekorasyonun Püf Noktaları

Eski tarihlerde 2+1 evlere küçük gözüyle bakılırken artık 1+0 evler hayatımızda girdi. Bekar evleri ve yeni aileler için...
2017 Küçük Ev Dekorasyonun Püf Noktaları

Eski tarihlerde 2+1 evlere küçük gözüyle bakılırken artık 1+0 evler hayatımızda girdi. Bekar evleri ve yeni aileler için cazip mekanlar haline geldi. Daha önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi gelişen mimari platformla beraber evlerin boyutlarında küçülmeye başladı.

Ev boyutu küçülünce doğrudur. Dekorasyon yapmak daha kolay hale geliyor ancak istediğiniz eşyayı istediğiniz yere koymanız gerçekten zorlaşıyor. 6 ay 1+0 evde oturmuş birisi olarak yazıyorum ki,evinizin her boşluğunu güzel görünecek şekilde dekore edip kullanışlı bir hale getirmek durumundasınız.

Bu da bizi daha çok küçük ama kullanışlı, ev dekoru konusunda daha düz mantıklara sürüklüyor.Eğer bir sanat akımı olarak kullanacaksak minimalist akım küçük ev dekorasyonları için gerçekten bir beri desek yanlış demiş olmayız. Daha spesifik salon dekorasyonları için 2017 Salon Dekorasyonu yazımızı okuyabilirsiniz.

İlk olarak küçük ev dekorasyonu püf noktaları konusunda öncelik eşyaların konumudur. Sıradan eve yerleştirilmesinden ötürü bir çok alan basık ve dar görünüme kavuşuyor. Burada yapılan yanlışların başını bu durum çekmektedir.

Sözü fazla uzatmadan size rehberlik edecek bazı görseller ekleyelim. Umarım işinize yarar,güzel bir tercih yapmanıza yardımcı olur.

Küçük evler için dekorasyon resimli

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ