2017 Mobilya Renkleri

Pek çok değişik tarzı harmanlayıp duyuları harekete geçirmeyi başaran geçen sezonun dekorasyon trendlerinden sonra yepyeni bir dekorasyon sezonu karşımıza çıkmaktadır. 2017 Mobilya Renkleri hakkında araştırma yapmaya şimdiden başlamalısınız. Bu yılın mobilya modasında önceki senelere kıyasla büyük farklılıklar dikkatinizi çekecektir. Alan genişletilip özgür hale gelmeyi hedeflediğiniz bu sezonda bir parçası olduğumuz doğamızdan bizleri uzaklaştırmadan sakinleştiren renkler, karşıtlarıyla birleşip ruhumuza dokunacak atmosferler yaratmaktadır.

2017 yılının mobilya renklerinde genel itibariyle pastel tonlardan uzak durulduğu dikkat çekmektedir. 2017 Mobilya Fikirleri uyumu son derece önemli bir konu haline geldiği için özen gösterilmelidir. Keskin olan tasarım hatlarının yuvarlatıldığı, bakır ve roze dokunuşların bütün şıklığıyla ayrıntılarda kendini gösterdiği söylenebilir.

Çiçek desenleri ve geometrik monokromlar yollarına beraber devam ederken modern tasarımlar da cesur renk tonlarıyla bütünleşmektedir. 2017 Mobilya Trendleri ve trendleri konusunda belirtilen bu detaylar kesinlikle dikkate alınmalıdır. Tarz olarak geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da country tarzının varlığı korunmaktadır. Müşterilerin genellikle tercihi, country mobilyalar olarak görülse de bu seçimler bölgelere göre farklılık göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ