2017 Mobilya Trendleri

Sade, yalın, fonksiyonel ve modern ayrıntılar içeren minimalist detaylar, 2016 ve 2017 sezonunda mobilyalara hakim olacaktır. Günümüz...
2017 Mobilya Trendleri

Sade, yalın, fonksiyonel ve modern ayrıntılar içeren minimalist detaylar, 2016 ve 2017 sezonunda mobilyalara hakim olacaktır. Günümüz dünyasının en değerli zamanlarını geçirdiğiniz yaşam bölümleri, hem konforu hem de dizaynıyla ruhumuza ve bedenimize hitap edebilecek detayları içermelidir. Bundan dolayı yeni sezonda doğayı sembolize edecek ayrıntılar, dekorasyon alanında trend hale gelecektir. 2017 Mobilya Trendleri hakkında sizler de araştırma yapabilirsiniz.

Doğaya özlem duyan ve şehirde yaşam süren insanlar için, doğal ürünlerin tercih edildiği çeşitli detaylar revaçta olacaktır. Mobilya kapsamında ‘masif ahşap’ sıkça görülebilir. 2017 Mobilya Renkleri modelleri arasında bu detaylar önem taşımaktadır. Sizler de mobilya seçimlerinizde bu konulara dikkat etmelisiniz. Doğal renkleri ve natürel cilaları ile kullanılacak bu mobilyalar, yaşam bölümlerinde rüstik bir etken oluşturacaktır.

Doğanın renklerini, bu sezonda da sıkça görebileceğiz. Ağacın yeşili, denizin mavisi ve toprak tonları bazı parçalarda kendisini belli ederken; turkuaz, kırmızı, turuncu, pembe, mor ve sarı renkleri de daha ufak parçalarda ön plana çıkacaktır. 2017 Furniture Trends dekorasyonu bu gibi renk tonlarıyla sağlanarak dikkat çekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ