2017 Modern Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyolar, günün yorgunluğunu üzerinden atmak, rahatlamak ya da güne çevik ve zinde başlamak için kullanılan ortamlardır. Genellikle...
2017 Modern Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyolar, günün yorgunluğunu üzerinden atmak, rahatlamak ya da güne çevik ve zinde başlamak için kullanılan ortamlardır. Genellikle evlerin en küçük yerleridir. İnsanlar için rahatlama merkezi olan banyoları  zenginleştirip daha güzel yapabilmek mümkün. Bunun için banyo aksesuarları kullanılabilir. Üretilen banyo aksesuarları ise, banyo setleri, diş fırçalığı, sabunluk, pamuk kutusu, çöp kovası, havluluk, raflar, banyo dolapları, banyo tartıları, banyo aynaları, küvetler, duş kabinleri, lavabo, klozet, armatürler, ecza dolabı, tuvalet fırçası ve çamaşır sepetleridir. Ayrıca banyolarda çeşitli türlerde banyo tekstilleri de bulunmaktadır. Bu banyo ürünleri de havlulardan, bornozlardan ve paspaslardan oluşmaktadır.

Dekoratif banyo havlu sepetleri

Banyonuzu güzelleştirmek istiyorsanız, değişik aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Banyo aksesuarı seçerken, banyo seramiğinizin rengine uygun renkleri tercih etmelisiniz. Ayrıca zıt ve canlı renkleri birleştirerek farklı banyolar oluşturabilirsiniz. Banyo mobilyası üzerinde kullanılacak alan göz önünde tutularak ürün seçilmelidir. Mesela lavabo şekilleri aksesuar seçiminde önemli rol oynar. Çanak lavaboya sahipseniz, uzun formlu sabunluklar almalısınız. Sıvı sabunluklar ise daha çok tercih edilmektedir. Toprak rengindeki banyo aksesuarlarıyla dekoratif banyo oluşturabilirsiniz. Böylece banyonuzu nostaljik bir havaya sokabilirsiniz. Ayrıca seramiğinize uygun tekstil ürünleri, yapma çiçekler, mumlarla banyonuza değişik bir hava katabilirsiniz. Banyonuzun ışık kalitesini değiştirmek için banyo aynaları, pencereleri ve aydınlatmaları kullanabilirsiniz.

2017 Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

Son zamanlarda banyo aksesaurları değişik malzemelerden yapılmaktadır. Metaller, yarı değerli taşlarla süslü dekoratif ürünler ve porsenler kullanılarak farklılığı seven bireylerin beğenisine sunulmaktadır. Küvetinizi seçerken geniş olmasına ve omuz kısmının rahat olmasına dikkat ediniz. Küvetlerde son zamanlarda bir geriye dönüş var. Büyük ve eski tarz küvetler yeniden yükselişte. Küvetinizin üzerine duş başlığı da koydurabilirsiniz; ama doğru yüksekliğe olmak kaydıyla.

Banyo lavaboları için de birçok seçenek mevcut. Porselen, cam, taş ve metal lavabolardan uygun şekil ve boyuttakileri seçebilirsiniz. Yalnız, lavabo seçerken iç kısım yüksekliğine dikkat etmeyi unutmayın. Çağdaş, modern, dekoratif  banyo için, sade ve abartısız aksesuarları seçmelisiniz. Bunun için yuvarlak çelik lavaboları, cam tezgahları ve krom aksesuarları tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ