2017 Mutfak Dolabı Modelleri ve Renkleri

Mutfaklar kadınların çoğunun ömrünün geçtiği yerlerdir. Eskiden mutfaklar sadece yemek yapılması gereken ve bulaşıkların yıkandığı alanlar günümüzde resmen...
2017 Mutfak Dolabı Modelleri ve Renkleri

Mutfaklar kadınların çoğunun ömrünün geçtiği yerlerdir. Eskiden mutfaklar sadece yemek yapılması gereken ve bulaşıkların yıkandığı alanlar günümüzde resmen zevkli bir yaşam alanına dönmüştür. Özellikle günümüzde mutfaklarda bulunan TV ve biraz daha geniş mutfaklarda bulunan bir oturma alanı ile mutfaktan hiç çıkmadan günümüzü sonlandıra bilmekteyiz. :)

Günümüzde Pop Art koleksiyonları çok dikkat çekmektedir. Siz de mutfağınıza bir pop art puf koymakla işe başlayabilirsiniz. Ya da biraz daha geniş puf bir koltuk da kullanabilirsiniz. Daha sonra mutfak perdelerinizin de buna uyum sağlaması çok önemlidir.

Bu arada ankastrenin önemi gibi bir konuyu ele almadan da geçemeyeceğiz. Ankaste ve takım halindeki ürünler mutfağınıza mükemmel bir hava katacaktır. Bu konuya daha sonra ayrıca değineceğiz ancak siz siz olun ankastre ürünlere bakmadan evinizde mutfak dekorasyonu yapmayın. Daha sonra gerisi ise küçük ve işimizi kolaylaştırabilecek aksesuarlardır.

Mutfağımızı düzenlemek için farklı çeşitleri bulunan ve alüminyum boru üzerine istediğimiz aksesuarı entegre edebileceğimiz bu ürünler çok kullanışlıdır ve mutfaklarımızda dekorasyon özelliğinin yanı sıra alan bakımından bize yer kazandırarak düzenli bir mutfak elde etmemizi sağlamaktadır.

Önemli bir diğer husus ise mutfakta kullandığınız spatula, rende , açacak gibi bazı el aletlerinizdir. Bunlar muhakkak takım olmalı yani birbiriyle uyumlu olmalıdır. Birisi farklı marka veya farklı renk diğeri farklı birşeyler olmamalıdır. Bu bütün çalışmalarınızı öldüren bir hareket olacaktır.

Ayrıca bize göre olmazsa olmazlardan birisi de mutfakta yerini alması gereken ve dekorasyonunuza uygun bir kanvas (canvas) tablodur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ