2017 Oturma Odası Halı Modelleri

Oturma odanız eğer büyükse renk seçimi konusunda özgür olduğunuzu söyleyebiliriz. Fakat ufak bir oturma odasına sahipseniz o...
2017 Oturma Odası Halı Modelleri

Oturma odanız eğer büyükse renk seçimi konusunda özgür olduğunuzu söyleyebiliriz. Fakat ufak bir oturma odasına sahipseniz o zaman da bej, beyaz, turkuaz, krem ya da pudra tonlarında açık renk bir halı seçimi yapmalısınız. Bu sayede mekanınızı olduğundan çok daha geniş göstermeniz mümkün olabilir. 2017 Oturma Odası Halı Modelleri arasından seçeceğiniz halının bu kıstaslarda olması kesinlikle işinize yarayacaktır.

Son dönemlerde oturma odası ve salon gibi alanlarda en başta ‘patchwork’ halı modelleri dikkat çekmektedir. Açık renkteki kumaş koltuk ya da deri koltuk modelleriyle muhteşem bir uyum yakaladığı düşünülen bu halılar, oturma odası halı seçimleri hususunda bir önceki yılın en fazla talep gören modeli olmuştur. Oturma Odası Halı Modelleri renklerinin de son derece geniş yelpazede sunulduğu söylenebilir.

Her ebat ve boyda, gereksinimlerinize uygun şekilde seçebileceğiniz bu halı modellerinin yanı sıra seçilmiş diğer bir halı modeli ise bambu halılardır. Oturma odaları ve mutfak gibi yerlerde sıklıkla kullanılan bambu halılar, ortamda modern bir görüntü oluşturmak isteyen kişilerin tercihi haline gelmiştir. Sizler de 2017 Oturma Odası Halı Fiyatları hakkında bilgi edinerek böyle bir tercih yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ayşe çetin says:

    gerçekten mükemmel halı modelleri var çok beğendim teşekkür ediyorum

BİR YORUM YAZ