2017 Oturma Odası Perde Modelleri

Oturma odası evinizde ailenizle birlikte vakit geçirdiğiniz belki de en çok kullandığınız bölümleri arasındadır. Bu nedenle seçeceğiniz perdenin ortamı olduğundan ferah modern ve bir o kadar da şık göstermesi gerekiyor. Bunun için odanızın odanızdaki eşyaların aksesuarların kısacası her şeyin tamamlayıcısı olan perde seçiminde son derece dikkatli davranmalısınız.

Oturma odası perdesi nasıl olmalı

Oturma odalarında kullanılan perdelerin salondaki kadar gösterişli olmamasının yanında bir yatak odasındaki kadar da sade olmamasını tavsiye ediyoruz. Bunun için taşlardan ve kullardan arındırılmış perdeleri tercih edebilirsiniz.

2017 yılının en çok tercih edilen perde modellerinden bahsedelim. Öncelikle perde seçiminizi yaparken ortamın ışıklandırılmasının dan tutunda büyüklüğü ne kadar ince ayrıntıları varsa düşünmeniz gerekiyor.

Sizler için mimarlarımız tarafından hazırladığımız tavsiye perde seçiminde kullanmanız adına paylaşmak istiyoruz. Bu nedenle 2017 yeni perde modellerinde açık tonların daha ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Tül perdelerin yanında pastel tonlarda seyrettiğini söyleyebiliriz.

Mekanlarınız için farklı perde modellerini incelemeden kararınızı vermeyin.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ