2017 Pratik Salon Dekorasyon Fikirleri

Aksesuarlara geçmeden önce salonumuzun dekoru birbiriyle tamamlayıcı nitelikte olması kuralından söz edelim. Salon takımınız, oturma grubunuz, halı...
2017 Pratik Salon Dekorasyon Fikirleri

Aksesuarlara geçmeden önce salonumuzun dekoru birbiriyle tamamlayıcı nitelikte olması kuralından söz edelim. Salon takımınız, oturma grubunuz, halı ve perdeleriniz ile uyumunu göz etmelisiniz. Klasik bir model tercih ettiğinizde mobilyalarınızın halılara da uyum sağlamasına aynı zaman da perdeleriniz ile bütünleşmesini göz ardı etmemelisiniz.

Pratik salon dekorasyonları adına sizlere yol götürecek olan tabloların ve bibloların yeri her zaman azımsanmayacak kadar fazladır. Yine aynı şekilde salon dekorunuza uygun modern yada klasik bir tablo ile dekorunuzu canlandırabilir. Farkınızı konuşturmanın ta zamanı…

Aynı şekilde kullandığımız aksesuarlarında salonunuzu tamamlayıcı olması gerekiyor. Avize seçiminde de dikkatli olmalısınız. Salonunuzun aydınlatılmasında yeterli olan ve dekorunu tamamlayıcı bir avize ile şıklığınızı taçlandırın. Pratik salon dekorasyonlarında yeni çıkan led ışıklar aydınlatma ve şık dekor adına da önemli bir yere sahiptir.

Ev düzeninde pratik bilgiler

Evinizin daha modern ve gösterişli olmasını istiyorsanız yeni çıkan ışıklandırma, asma tavan ve led ışıklarından faydalanabilirsiniz. Pratik salon dekorasyonlarında el becerilerinizi konuştura bilirsiniz. Bunun için istediğiniz el yapımı aksesuarlarınız ile yer verin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ