2017 Salon Dekorasyonu

Oturma odasınız içerisinde kirişleri ve kolonları kapatabilmek için alçı levhalarla duvarı şişirerek nişler elde etmeniz mümkündür. Bu...
2017 Salon Dekorasyonu

Oturma odasınız içerisinde kirişleri ve kolonları kapatabilmek için alçı levhalarla duvarı şişirerek nişler elde etmeniz mümkündür. Bu nişlerin içi odanızda mevcut olan renk uyumuna dikkat ederek farklı renk tonlarına boyayabilir ya da doğal taşlar kullanarak kaplayabilirsiniz. 2017 Salon Dekorasyonu önerilerini dikkate alarak sizler de salonunuzda harikalar yaratabilirsiniz.

Ayrıca farklı renk tonlarına boyadığınız ya da doğal taşlarla kaplanan nişleri tavan kısmından spot aydınlatmalarla desteklemeniz de mümkün olacaktır. Perdelerle yastıkları, abajurları ya da ortamda bulunan bibloları ayrı renk seçeneklerinde ya da desenlerde tercih edebilirsiniz. 2017 Salon Dekorasyonu Önerileri inceleyerek eviniz ve mevcut ortamlarınız için sunulan önerileri kolayca değerlendirebilirsiniz.

Mor, mavi ve yeşil renklerin ve tonlarının hem rahatlatıcı hem de dinlendirici etkileri bulunmaktadır. Bu kapsamda sunulan dekorasyon örneklerinde görülebileceği gibi turkuaz renklerde perde, abajur ve yastık gibi şeyler kullanarak mekanınıza rahatlatıcı bir ambiyans katabilirsiniz. 2017 Salon Dekorasyonu Fikirleri hem ekonomik hem de lüks alternatifleri de mevcuttur. Yani her bütçeye uygun bir dekorasyon fikri bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ