2017 Salon Perde Modelleri

Salon perdesinin seçiminde dikkat edilmesi gereken kuralların başında seçeceğiniz perdenin eşyalarınızdan bütünlük sağlamasıdır. Salon perdeleri en çok kullanılan ve ortama renk katan hiç şüphesiz onlardır. Fonlar tüm salonlar için uygun olmasa da salonların genelinde kullanılıyor.

2017 yılının en çok tutulan perde modelleri ise hiç şüphesiz sade abartıdan uzak olan perdelerdir. Perdelerin pullu taşlı ve süslü olması ortamı olduğundan küçük ve basit gösteriyor. Bunun için perdelerinizi sadeliği ile şıklığını göstermesine sağlamalısınız. Salon perdelerinde gösteriş seviyorsanız bunu perde fonları ile sağlamalısınız. Salon perde güneşlikleri de türleri ile uyum sağlamalı son kullananların güneşlik kullanmama gibi bir lüksünüz olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Eviniz güneş alıyor ise perde kalite seçiminde daha dikkatli olmakta yarar var. Yalnız perdelerin ömürlere üç aşağı beş yukarı birbirleriyle aynıdır.

Bunun için aşırı pahalı bir perde seçimi ile bütçenizi zorlamanın da gerek yok perde seçiminde dikkat edeceğiniz nokta perde modeli ve duruş olmalıdır. Salon perde seçiminde hepinize kolaylıklar diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ