2017 Seramik Banyo Modelleri

Evlerimizdeki dekorasyon fikirleri konusunda bir çok yazı ve ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Bunların içerisinde mobilya grupları, aksesuarlar, avizeler, boyalar,...
2017 Seramik Banyo Modelleri

Evlerimizdeki dekorasyon fikirleri konusunda bir çok yazı ve ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Bunların içerisinde mobilya grupları, aksesuarlar, avizeler, boyalar, duvar kağıtları, halılar vs vs bir çok ürün gamına rastlayabilirsiniz. Ancak çoğumuzun evlerinde hiç olmazsa bile en az mutfak ve banyolarında seramik yer ve duvar karosu mevcuttur. Herkes farklı bir dekorasyon fikri ile uğraşırken bu seramikler evimizin gerçek tasarımını ortaya çıkarmaktadır.

Mutfakta kullandığınız yerlerinizdeki seramik, duvarlarınızdaki seramik ve özellikle de tezgah arasındaki seramik çok önemlidir. Unutmayın ki bayanların vakitlerinin bir kısmı burasıdır. Bu seramiklerin görselliği yemek kalitenize kadar bile etki edebilmektedir.

Bir diğer önemli alan ise banyolarımızdır. Banyo fayansı olarak da bilinen bu seramik karolar banyomuzun ta kendisini oluşturmaktadır aslında. Çünkü malum banyolarımız yerden göğe yani yer ve duvar olarak tamamiyle seramik yani fayans kaplı durumdadırlar.

Evlerimizde seramiğin bir diğer kullanım alanı da odalar ve koridorlardır. Bazılarımızın evlerinin odalarında ve koridorlarında seramik kullanılsa da bazılarında ahşap döşemeleri ya da pvc yer döşemeleri de tercih edilmektedir. Ancak hiçbir zaman unutulmamalıdır ki seramik sağlıktır.

Seramik üretimi konusunda ülkemizde yerli ve yabancı olmak üzere bir çok firma vardır. Ancak özellikle son bir kaç yılda adından çok söz ettiren bir firma var ki o da Anka Seramik tir. Firmanın ürünleri kalitesi ve tasarımları bakımından fark yaratmaktadır. Henüz çoğu rakibine göre çok genç olmasına rağmen Anka Seramik, çok kısa sürede pazardaki yerini almış ve satış grafiği hızla yükselmektedir. Sizlerin en kısa zamanda bir Anka Seramik bayisine uğrayarak ürünlerini yakından görmenizi tavsiye ederiz. Muhakkak size de uygun bir ürününü göreceksinizdir. Anka Seramik Bayileri ne bu linkten ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Rima says:

    çok güzeller

BİR YORUM YAZ