2017 Vitra Banyo Fayans Modelleri

Vitra banyo sektöründe yenilikçi ürünlerle banyolara yepyeni tasarımlarla yeni çözümler sunuyor. Vitranın seramik banyo ürünlerinden banyolara daha modern...
2017 Vitra Banyo Fayans Modelleri

Vitra banyo sektöründe yenilikçi ürünlerle banyolara yepyeni tasarımlarla yeni çözümler sunuyor. Vitranın seramik banyo ürünlerinden banyolara daha modern bir yapı kazandırabilirsiniz. Vitra Arkitekt Evye tek gözlü yapısıyla fazla yer kaplamayan 100 cm boyutuyla, Armatür delikli yapısı, su taşma delikli yapısı ve soldan damlalıklı gibi özellikleriyle küçük banyolarda yerini almayı bekliyor. Virta’nın yeni kampanyasıyla 36 aya varan taksitlerle banyoları değiştirme zamanı kampanyası ile banyolar da yenilikler yapabilirsiniz.

Vitra ince gömme rezervuar

Banyo dekorasyonunda ürettiği şık tasarımlarla adından söz ettiren Vitra, fonksiyonel özelliğiyle dikkat çeken ince gömme rezervuarıyla kullanıcısının beğenisini kazanmıştır. Alçıpan ve tuğla duvarlarda rahatlıkla uygulanan, 8cm. genişlğinde, hem klozete hem de hela taşına uygulanabilen gömme rezervuar modelidir. Alman Solutions firması tarafından tasarlanan Twin2 ve Twin0 panelleri sayesinde rezervuara kusursuz tamamlamaktadır. Sessiz su doldurma ve boşaltma özelliği ile güvenli kullanım imkanı sağlamaktadır. 2,5/4 ve 3/6 litre su kullanım kapasitesiyle tasarruf sağlamaktadır.

Birbirinden güzel banyo modellerini yakından inceleyelim. Bu modellerini evinize yaptırmanız için mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ