2017 Yatak Odası Perde Modelleri ve Fiyatları

Özel mekanların başında yatak odaları gelmektedir. Perde modeli seçiminde yatak odasının önemi ayrıdır. Yatak odasına perde alırken...
2017 Yatak Odası Perde Modelleri ve Fiyatları

Özel mekanların başında yatak odaları gelmektedir. Perde modeli seçiminde yatak odasının önemi ayrıdır. Yatak odasına perde alırken neye dikkat etmek gerekir ? Hangi renk hangi uyum kombinasyonunda kullanılmalı ? Fiyat tercihi neye göre olmalı ? gibi bir çok soruyu bu konu altında değerlendireceğiz.

Yatak odası amacına uygun kombine edilmesi gerekir. Başta mekanın aydınlatması, duvar ve taban rengi, abajur ve avize modeli, komodin ve şifoniyer gibi ince detayları atlamamak gerekir. Sabah yatağınızdan ilk kalktığınız kendinizi güvende hissedeceğiz ve sabah kahvaltısına ilk adımı atmadan önce ilk 10 dakika yatağında dönüp duracağınız bir mekandır.

2017 senesinin en çok tercih edilen yatak odası modelleri arasında kırmızı renk dikkatimizi çekiyor. Oda takımının kırmızı olması ve duvar renkleriyle uyum içinde olması ilk dikkat edilmesi gereken noktadır. Ufak noktaları atladığınız mekanın tüm ambiyansı kaçar. İnternet üzerinden aramalar şu şekilde listelenmiştir.

Yatak odası modelleri sonuçları

Yatak odası modelleri sonuçları

Yukarıda arama yaptığımız zaman şu sonuçlar listelenmiştir. Buradan tercih edebilirsiniz. Ayrıca evinizin tam ölçüsünü alarak tercih yapabilirsiniz. Fiyat aralığına baktığımız zaman kalite, ürün markası gibi kriterlerin ilk planda olduğunu belirtelim. Resimde de görüldüğü gibi 140 TL’den başlayan fiyatlarla evinize perde alabilirsiniz.

Ev dekorasyonu modellerim ekibi olarak sizlere ilk tavsiyemiz, orta kalite tercih etmeniz durumunda uzun süre olarak perde kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ