2017 Yorgan Yüklük Modelleri

Ev Dekorasyonu denince insana aklına hemen mobilyalar ve aksesuarlar gelmektedir. Aslında misafirlerin görmediği ve sürekli kendinizin kullandığı...
2017 Yorgan Yüklük Modelleri

Ev Dekorasyonu denince insana aklına hemen mobilyalar ve aksesuarlar gelmektedir. Aslında misafirlerin görmediği ve sürekli kendinizin kullandığı bir alan var ki orası da yatak odanızdır. Yatak odası aslında adından da anlaşılacağı gibi sadece yatıp uyumak için bir alan gibi görünse de orada önemi hiçbir zaman unutulmaması gereken bir mobilya vardır.

Standart gardıroplar sizinde bildiğiniz gibi 3-4 kapaklı, 3-4 çekmeceli ürünlerdir. Ancak artık bu ürünlerin hem modası, hem de kullanışlı dönemleri bitti. Artık daha ergonomik ve daha estetik ürünlerin yeridir.

Peki bu yüklük düzenlemek için neler kullanabiliriz ?

Bölmeli kumaş askıları kullanabilirsiniz. Metal askılar kullanınız. Pantolon ve etek askıları hem kıyafetlerinizin ütüsünü korur hemde düzen sağlar. Elbise kılıfları sürekli giymediğiniz kıyafetler, elbiseler veya baylar için takım elbise, smokinler için idealdir. Fermuarlı veya fermuarsız kullanılabilirler.

Aksesuar çekmesi aslında bir gardırop için olmazsa olmazlardandır. Çünkü bu sayede kravatlarınız vb aksesurlarınız çok düzenli duracak , şık bir görüntünün yanı sıra ürünlerinizi bulmanızda çok kolay olacaktır. Bir pantolon askı bölmenizin olması hem pantolonlarınızın düzenli ve tertipli olmasını, hem de size kolaylığı sağlayacaktır.

Raflarınızın yetersiz kaldığı noktada kumaş raf kullanımına başvurabilirsiniz. Raflarınızı daha da düzenlemek için aksesuarlarınızı kumaş sepetler veya kutu grupları ile bölerek gruplandırabilirsiniz. Bu size muhakkak çok fazla zaman kazandıracaktır. Çekmecelerin en yüksek seviyesi omuz hizasını kesinlikle geçmemelidir. Alt hizasına da çekmece koyulması ergonomi açısından faydalı olacaktır. Çekmeceleri malzemesine göre gruplayın ve hizalayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ