2018 Salon Dekorasyonu Modelleri

Salon dekorasyonunda 2018 yılına damga vuran modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Evinizde zamanınızın çoğunu geçirdiğimiz bölümlerinden birisi de salonlardır. Salonların...
2018 Salon Dekorasyonu Modelleri

Salon dekorasyonunda 2018 yılına damga vuran modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Evinizde zamanınızın çoğunu geçirdiğimiz bölümlerinden birisi de salonlardır. Salonların en önemli özelliğinden biriside hoş sohbetlerin olduğu mekanların başında gelmektedir. Özellikle eski salon modellerinden hoşlanmayan siz değerli ziyaretçilerimiz için özenle hazırladığımız galerimize yakından bakmanızı tavsiye ediyoruz. Burada anlatılan modelleri evinizi yapmanız halinde modern görünüme kavuşacaktır.

2018 Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon dekorasyonlarını güzelleştirmek için bazı önerilerimiz var. Eski ev salonlar  veya oturma odalarını yeni sezonda değiştirerek daha hoş ve daha modern bir ortama dönüştürebilirsiniz.. Bunun için kullanılabilecek en iyi aksesuarlar ise ışık dekorasyon renkleri, modern oda dekor aksesuarları, doğal dekoratif malzemeler ve rahat şık mobilya ürünlerinden geçiyor. Son yıllarda kullanılan modern iç mekan tasarımları ve dekorasyon fikirleri dekorasyon firmalarının uyguladıkları sistemlerden bahsedeceğiz.

2018 Büyük salon dekorasyonu

Salonların büyük olması dekorasyon açısından zor bir durumdur. Büyük evler yapılacak dekorasyonlar birbirini tamamlayan nitelikte olması gerekir. Aksi halde sadece bir eşya parçasından ötesine geçemezler.

Salon dekorasyonunda kullanılacak renkler ise, gri zemin ve koyu turuncu duvar boyası renkleri ahşap tonları daha cıvıl cıvıl ve hoş durmasını istiyorsanız gelin fikirlerimize bir de yakından bakın. Açık mavi ve beyaz dekorasyon renkleri, modern kullanılan oda, modern dekor aksesuarları, çevre dostu ve doğal dekoratif malzemeler ve ferah renk fikirleri hol dekorasyonlarında en önemli kavramlardan birisi de aydınlatma uygulamalarıdır…

Ne kadar doğru kullanırsalar evinizi o kadar güzel ve hoş kılacaklardır. Aynı zamanda salon köşelerinde kullanılan renkler ve diğer akseusarlarda evinizin stilini ve ruh halini belirleyeceklerdir…

2018 köşe dekorasyon modelleri

2018 Küçük salon dekorasyonu

Küçük salonların her zaman içimizde ayrı yeri vardır. Beyaz renk, mekanı ferahlık vererek mekanları geniş gösteren bir özelliğe sahiptir. Gözleri dinlendiren ve ortama ferahlık veren beyaz, bulunduğu ortamı daha aydınlık da gösteriyor. Her renkle kolayca uyum sağlaması, beyaz rengin tercih edilmesinin bir başka sebebi.

Her tarda kendini gösteren bu renk, her türlü mobilya ve aksesuarda kullanılabiliyor. Küçük salon takımlarında, abajurlarda, yemek takımlarında, masalar ilk sırada yer alıyor. Peki, beyaz hayatımızın her alanında belki de vazgeçilmez tek renk olmasını istemez misiniz ?

2018 Kare salon dekorasyonu

Salon renkleri ve ayna gibi modern salon dekor aksesuarlarının başını çekiyor. Özellikle küçük salonlara giriş yolu ve beyaz krem renkli mobilyalar olması çok önemlidir. Kare salonun aydınlık olması bir hayli önemli arz etmektedir. Sizler de evinizde modern mekanlar oluşturmak küçük alanlar için mükemmel çözümünüz olabilir. İçinizden gelen sesi dinleyin, bir fikir bir dekorasyon önerisini sunun.

Turkuaz salon dekorasyonu

Bu senenin en çok tercih edilen renkleri arasındadır. Her mekana uyum sağlayan ve görenlerinin içini açan bu renk tonuna gelin yakından bakalım. Turkuaz rengi açık mavi gibi görünse de açık yeşil ve mavi karışımı bir renktir. Peki, salonlar için kullanacak renkler de turkuaz rengi ile uyumlu renkler hangileridir ? Çünkü baştan aşağıya her rengiyle turkuaz olmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ