Dikdörtgen Ev Dekorasyonu

Evinizi dekore ederken en çok zorlanacağınız hususlardan biri, salon dekorasyonudur. Özellikle de salonunuz dikdörtgen bir şekildeyse eğer...
Dikdörtgen Ev Dekorasyonu

Evinizi dekore ederken en çok zorlanacağınız hususlardan biri, salon dekorasyonudur. Özellikle de salonunuz dikdörtgen bir şekildeyse eğer içinden çıkılamayacak bir duruma gelinebilir. Koltuğu nereye koyacağınızı düşünürken masanın hangi tarafta olacağını da belirleyemeyebilirsiniz. Bunun gibi içinden çıkmanın zor olduğu ayrıntılar söz konusudur. Dikdörtgen Ev Dekorasyonu kapsamında mutlaka sunulan önerileri dikkate almanız gerekir.

L formunda olan salonların avantajı göz önüne alındığı zaman 2017 Dikdörtgen Ev Dekorasyonu ne kadar zor olduğuna hak vermek mümkün hale gelebiliyor. Dikdörtgen formundaki bir salonu döşemeye başlarken uygulanan en önemli yanlışlardan biri de koltukların tren gibi peşi sıra dizilmesi ve salonda herhangi bir ahenk elde edilememesidir.

Aslında kare formundaki salonlar ile kıyaslandığı zaman dikdörtgen bir salonun dekore edilmesi son derece avantajlı ve kolay olabilir. Ancak kesinlikle dikkatli olunmalıdır. Peki, Dikdörtgen Salon Dekorasyonu yaparken hangi detaylara dikkat etmek gerekir? İlk olarak en baştan başlamanız gerekir. Yani koltukları tren gibi peşi sıra konumlandırmak yerine ahenk yaratacak biçimde konumlandırmalısınız. TV’nin karşısına geniş koltuğu koymalı, yanlarına berjerleri ve bir ufak koltuğu yerleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ