Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

Ev dekorasyonu nasıl yapmanız gerekiyor ? Bu konu tam bilgiye sahip değilseniz, galerimizde size özel resimleri inceleyebilirsiniz....
Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

Ev dekorasyonu nasıl yapmanız gerekiyor ? Bu konu tam bilgiye sahip değilseniz, galerimizde size özel resimleri inceleyebilirsiniz. Eski eşyalardan sıkıldınız da yenileriyle değiştirmek mi istiyorsunuz? Bunlar için alacağınız eşyalar mobilya olacak, bunu da biliyorsunuz. Ama mobilya seçerken, unutulmaması gereken bir çok detay var. Gelin, size mobilya seçerken dikkat edilmesi gereken detaylardan bahsedelim.

En başta, odanızın ne kadar büyüklükte olduğunu bilin, odanızın ölçüsü bilmeden yapılan mobilya alışverişi, o mobilyanın o odaya sığmama riskine de yanında getirir. Keza bunun gibi, evinizin bulunduğu apartmanın kapısını ve merdivenlerini de hesaba katmak zorundasınız, alınan ürün apartmana girmeyebilir ya da evin katına çıkarılmayabilir.

Alışverişe çıkmadan önce, evdeki tüm odaları, ayrı ihtiyaçları yazılı şekilde listelemeniz şart. Yatak odasında, rahat ve konforlu bir yatağın yanında eşyaları saklayabileceğiniz üniteler ve akıllı gardırop gibi yararlı çözümlerden faydalanmaya bakın. Yatak odasında kullanılması planlanan mobilyalar için açık ve düz renk tonlar kullanılmalı. Böylelikle yatak odasında kolay kolay modası geçmeyecek ve odanın diğer eşyalarıyla renk ve ton kombinasyonuna rahatlıkla girebilecek mobilyalar kullanılmış olur. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ