Evde Doğalgaz Borusu Dekorasyonu

Evinizde bulunan doğal gaz borusunu kapatarak daha güzel dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Peki evde doğal gaz borusu nasıl...
Evde Doğalgaz Borusu Dekorasyonu

Evinizde bulunan doğal gaz borusunu kapatarak daha güzel dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Peki evde doğal gaz borusu nasıl gizlenir ? Nasıl doğal gaz borusu süsleme yapılır ? doğal gaz borusu nasıl kapatılır ? İşte merak edilen sorular evdekorayonumodellerim.com farkıyla sizlerle birlikte….

Yeni bir ev sahibi oldunuz veya yeni bir doğal gaz hattı evinize çektirdiniz. Doğal gaz borusu görüntüsü sinirinizi bozmaya başladı. Hiç canınız sıkılmasın. İşte birbirinden harika gizleme – kamu file önerileri yazımızda… Evinizde köşelerde giden siyah renkte olan doğal gaz borusunu görmek isteyebilirsiniz. Vana gibi diğer aksesuarlar ile mutfağınızdan sizi uzaklaştırabilir.

Doğal gaz hayatımızı kolaylaştıran sistemlerin başında gelmektedir. Gazdan vazgeçemiyoruz, fakat görüntüsünden hoşlanmıyoruz. Doğal gaz boruları belli yüksekten geçmesi gerekmektedir. Boyanması kesinlikle yasaktır. Rengi siyah renkte olup evin köşelerinde doğal gaz ocağına uzanan bir hat boyunca ilerler. Çirkin görüntüsü bir yana mekanın havasını değiştirecek nitelikte duruşu vardır. Bazı özel mutfaklarda doğal gaz olsa bile borusu görünmemektedir. Galerimizde gizleme – süsleme – saklama – kamu file gibi örnekleri yakından inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ