Küçük Evleri Dekore Etmek

Küçük evleri dekore etmek her zaman daha zordur. Bazı püf noktaları bilindiğinde küçük evler diğer evlere nazaran...
Küçük Evleri Dekore Etmek

Küçük evleri dekore etmek her zaman daha zordur. Bazı püf noktaları bilindiğinde küçük evler diğer evlere nazaran daha şirin ve dekore görünecektir. Evim küçük diye dert etmeyin küçük evlere uygun dekor uygulamaları ile elinize baştan yaratabilirsiniz. Şimdi sizlere küçük evlerde dikkat edilmesi gereken birkaç noktadan bahsedelim.

Küçük evlerde dekorasyon fikirleri

Küçük evlerin eşya seçiminde her zaman açık tonların kullanılması daha avantajlı olacaktır. Siyahın ve koyu tonların eve olduğundan daha dar ve basit göstereceğini bilmenizde fayda var. Küçük evlerde aksesuar seçiminde son derece dikkat edilmeli gereksiz aksesuar kullanımı evi olduğundan daha küçük ve karmaşık gösterecektir. Bunun için aksesuar seçiminde abartıya kaçırmamalı aksesuarı bir tamamlayıcı olarak düşünmeniz de fayda var. Peki küçük ev dekorasyonu nasıl yapılır ? İşte detaylar…

Küçük evlerde halı seçimi son derece önemli halınızın yeri tamamen kaplamaması gerekiyor. Yerdeki parkelerin ne kadar çok görünürse eve o kadar çok büyük ve ferah göstereceğini unutmayın. Bu nedenle halı seçiminde olabildiğince küçük modelleri öğrenmelisiniz.

Küçük evlerde köşe takımlarının da önemli bir yere sahip olduğunu söylemeliyiz. Köşe takımı ile yerden tasarruf edilmeli aşırı büyük televizyonlardan kaçınılmalıdır.

Küçük ev dekorasyon modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ