Küçük Mutfak Dolabı Modelleri

Küçük evler için hazırlanan mutfak dolabı modellerine yakından göz atacağız. Evinizin küçük veya dar olması hiç önemli...
Küçük Mutfak Dolabı Modelleri

Küçük evler için hazırlanan mutfak dolabı modellerine yakından göz atacağız. Evinizin küçük veya dar olması hiç önemli değildir. Bazen mekan sizi sıksa da güzel dekorasyon dokunuşlarıyla harika evler çıkartabilirsiniz. Burada anlatacağımız tavsiyeler kişiden kişiye göre değişmektedir. Genel itibariyle iç mimarlar tarafından hazırlanan resimlere mutlaka göz atın.

Bayanların en çok sevdiği bölümler arasında mutfaklar gelmektedir. Mutfakta bir de televizyon varsa günün büyük bölümünü burada geçirirler. Ev işlerini bitirip yemek bölümüne geçtiğinde bu mekanı kullanırlar. Özellikle bayanların günlerinde mekan geniş ise pasta, börek, kek türü malzemelerin mutfakta tüketildiği de bilinmektedir.

Modern yaşamda görsellik çok önemlidir. Mutfağınızın küçük veya dar olması oranın kullanmayacağı anlamına gelmez. Modern mutfaklar için pratik çözümler sunmaya devam ediyoruz. Mutfağınızı dekore ederken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle mutfak dolabı ve fayans seçiminden başlamanız gerekiyor. Fikir vermesi amacıyla fayans modellerini inceye bilirsiniz.

Küçük mutfak dekorasyonu nasıl yapılır ?

Dekorasyona başlamadan önce mekanda yapacağınız değişikliği tasarlamanız gerekiyor. Örneğin mutfak dolabı değişimi, fayansların yenilenmesi, avize alınması, halı ve perde değişimi gibi diyebiliriz. Daha sonra ölçülere uygun mutfak dolabı siparişi verilerek mekana sabitlemesi yapılır. Sonra mutfak dolabına uygun halı, perde ve fayans seçimi yapılır.

Bu senenin en çok tercih edilen mutfak dolabı renkleri hardal, mor ve kırmızıdır. Mutfağın duvar rengini seçerken dolabın rengiyle uyum içinde olmasına çaba gösteriniz. (2017 en güzel mutfak dolabı renkleri ve modelleri)

Sırada bütün seçimlerinizi yaptıktan sonra küçük dokunuşlar kalıyor. Örneğin son avize seçimi ve ışık renginin ayarlanmasıdır. Duvarların rengi beyaz ise avizenin beyaz olması mekanı iyice aydınlatır ve eşyaları ikinci plana atar. Daha çok duvar rengi için açık tonlar tercih etmelisiniz. Böylece mekanı daha canlı ve diri tutabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ