Mavi Oturma Odası Dekorasyonu

2017’nin en moda renkleri arasında mavi ev dekorasyonları gelmektedir. Bir evi dekore ederken ilk dikkate alınacak renkler...
Mavi Oturma Odası Dekorasyonu

2017’nin en moda renkleri arasında mavi ev dekorasyonları gelmektedir. Bir evi dekore ederken ilk dikkate alınacak renkler arasında beyaz, lacivert ve mavi gelmektedir. Popüler renk kartelası listemizde bu hafta mavi renk dekorasyonları ele aldık. Mavi renkten asla korkmayın. Derin ve eğlenceli renkler seçiminizde bizler size yardımcı olacağız. Gökyüzünün mavi rengiyle evinizi baştan aşağıya değiştirmek istemez misiniz ?

Geçtiğimiz senenin en moda renkleri arasında yeşil yer almıştı. Evinize farklı bir hava katacak tasarımları gelin yakından inceleyelim. Önce evinize dekorasyon uygulaması yapmadan önce renge karar vermelisiniz. Yazımızda da bahsettiğimiz gibi mavi rengi ele alalım. Mavi doğayı temsil eden renk tonları arasındadır. İçinizi açması nedeniyle mavi ev dekorasyonu da bu sebeple önemlidir. Rengarenk modellerin arasından hangi tonları kullanmak ister siniz ? Her mekana mavi renk olur mu ?

Modern görünümlü evler için bu sene rengini mavi olmalı. Mavi renk ile duvarlar boyanırken, pencereler beyaz veya lacivertte daha modern görünüme kavuşabilir. Ayrıca direk olarak koyu mavi yerine daha açık tonlarda mavi seçebilirsiniz. Boya markası da bu sırada ayrı bir gereklilik olmuştur. Kaliteli ve uzun ömürlü olmasına mutlaka dikkat ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ