Modern Dar Antre Dekorasyonu

Ufak evlerin sıkıntı dekorasyonun yapılması zordur. Hangi yeri hangi derece ile süsleyeceğiz veya hangi tip ürünleri ile...
Modern Dar Antre Dekorasyonu

Ufak evlerin sıkıntı dekorasyonun yapılması zordur. Hangi yeri hangi derece ile süsleyeceğiz veya hangi tip ürünleri ile o mekanı daha gösterişli hale getireceğiz. İşte tüm detay sizin hayal gücünüze kalmış görünüyor. Öncelikle yapmanız gereken hayal etmek ve aklınızda fikirleri evinize uygulamak olacaktır.

Dar küçük antre dekorasyonu ile yazımıza başlamak istiyoruz. Antre dekorasyonu basit olarak görülse de, mekanın küçük olması işini hayli bir zora sokacak gibi görünüyor. Evlere giriş mekanlarının güzelleştirmek herkesin isteyebileceği bir alternatiftir. Peki o mekanın geniş ya da ufak olması ne gibi değişikliklerle bizleri zora sokabilir. Gelin yakından o ayrıntıları ele alalım.

Yazımızın başında 2017 antre dekorasyon modelleri konusunu incelemenizi tavsiye ederiz. Antrenin geniş olması işiniz kolaylaştırırken, dar ya da ufak olması dekore ederken sizi zorlayabilir. Büyük mekanların dekorasyonu kolaydır. İnsanlar zevklerine göre tercihlerini yaparlar. Fakat küçük mekanların baştan dizayn edilmesinde bazı zorluklar yaşanabilir. Bunun da üstesinden burada ki fikirleri inceleyerek başa gelebilirsiniz.

Antre dekorasyonu yaparken neye dikkat gerekir ? diye sormak istersek, önce mekanın boyutlarını ele alalım. Büyük bir halı mı tercih edelim, yoksa kesme 2 parça kısa halı ? İşte burada sizin zevkine kalmış ufak nüansları unutmayalım. Koridor asacağınız tablo veya aile resimleri ile o mekanı zenginleştirebilirsiniz. Aydınlatma kısmını incelemek gerekirse; eğer mekan karanlık kalıyorsa, yerde aydınlatmalı spot lambalar tercihiniz olabilir.

İşte birbirinden güzel – harika – modern – dar ve küçük antre dekorasyon fikirleri ve önerileri…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ