Modern Sobalı Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu son derece önemli bir konudur. Özellikle günümüz koşullarında etkili bir görünüm elde etmek kolay gibi gözükse de son derece zordur. Sobalı ev dekorasyonu önerilerinde de bu zorluğu görmek mümkündür. Bu dekorasyon için renk tercihinde alanın kapladığı m2 cinsinden mekanın baz alınması gerekecektir. Geniş bir salonda renk sınırlaması olmayabiliyor. Aşırı koyu tonlarla alanı kapatmamak kesinlikle dikkate alınmalıdır.

Asıl kısıtlanan alanlar ufak salonlardır. Zira ufak bir alanda yeşil, mor ya da mavi gibi koyu renklerin kullanılması bu alanı olduğundan çok daha ufak gösterecektir. Yani odanın içerisinde bunaltıcı bir hava oluşacaktır. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak renk tercihini yapmanız durumunda evinizde ferah bir alan oluştuğunu görebilirsiniz. Modern Sobalı Ev Dekorasyonu da bu detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Zaten ısınma durumunun öne çıktığı bu alanlarda renklerin ve eşyaların kullanımı daha fazla önemlidir. Salon dekorasyonunda öne çıkan öneriler ise; fil dişi, çakış taşı, pudra pembesi, lila, cam göbeği yada buzul yeşili gibi renk tonlarıdır. Sobalı Ev Dekorasyonu fikirlerinde de bu renk tonları kullanılmaktadır. Bu örnekler özellikle de beyaz mobilyalarla ortama son derece şık bir hava kazandıracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ