Trend Avize Modelleri

Avize tercih ederken odanızın büyüklüğünü dikkate almanız gerekir. Örnek olarak, 50 m2lik bir salonunuz varsa 2li avize...
Trend Avize Modelleri

Avize tercih ederken odanızın büyüklüğünü dikkate almanız gerekir. Örnek olarak, 50 m2lik bir salonunuz varsa 2li avize kullanmanız yeterli olmayacaktır. En azından 6lı avize seçeneklerini tercih etmeniz gerekir. Bununla beraber çevresi koyu renk camlı olan Avize Modelleri ışık oranı %35 değerinde düşeceği için avizelerin kol sayısı fazla olan modelleri seçmeniz daha doğru olacaktır.

Salon avizeleri, evlerimizin en gösterişli olan avizeleri olduğu söylenebilir. Avizeler salonda yer alan yemek takımı ve koltuk takımıyla uyum içinde olmalıdır. Koltuk takımınız vintage tarzdaysa eğer avizenizi de vintage seçmelisiniz. 2017 Avize Modelleri tarz seçeneklerini dikkate almanız önemlidir. Salonunuzu sıkça kullanıyorsanız eğer enerji tasarruflu olan LED avizeleri tercih etmeniz mümkündür.

Salonunuz için alınan avizelere uyumlu koridor ve antre gibi alanlarınıza da Modern Avize Modelleri seçebilirsiniz. Avizeleri gün içerisinde yaklaşık 8 saat kullanıldığı düşünülürse, 35 senelik bir kullanım avantajı sağladığı görülebilir.

Isıyı yaymaması, gözü yormayacak doğal ışık sağlaması ve renk seçenekleri nedeniyle doğa dostu olan teknolojilerin hızla gelişmesi dekoratif olma özelliğini de artırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ